• Niedziela, 27 listopada 2022

6 rodzajów biustonoszy, które warto nosić do strojów bez pleców

Kto nie kocha nosić strojów bez pleców? Wszystkie mamy w swoich szafach top z halterem, sukienkę z niskim stanem lub suknię bez pleców, które sprawiają, że fantazjujemy o chodzeniu w nich jak gwiazdy na czerwonym dywanie. Ale decyzja o tym, jaki biustonosz założyć pod spód, jest dość trudna. A wszystkie wiemy, jak widoczne ramiączka biustonosza w sukniach bez pleców psują cały wygląd.

Przeczytaj dalej, aby poznać 6 opcji biustonoszy bez pleców, które sprawią, że poczujesz się pewnie nawet w najbardziej wymagających strojach.

Biustonosze z niskimi plecami

Dadzą Ci te dodatkowe kilka centymetrów, których potrzebujesz, aby ściągnąć nieco zbyt niską bluzkę lub sukienkę. Oferują one doskonałe wsparcie i pokrycie, a najlepiej nadają się dla kobiet z większym biustem. Wybierz ten z wymiennymi ramiączkami, które możesz zawinąć na wiele sposobów - normalnie, na plecach, na plecach typu halter lub na plecach krzyżowych.

Biustonosze silikonowe

Silikonowe miseczki najlepiej sprawdzają się na kobietach o rozmiarach miseczek A, B i płytkich C. Są one idealne do strojów bez ramiączek. Wybierz ten z samoprzylepnym silikonem dla wygody i naturalnego kształtu oraz zapięciem z przodu dla uniesienia i dekoltu.

Biustonosze samoprzylepne bez pleców

Ten model jest polecany dla kobiet o małym lub średnim biuście. Wybierz ten z bawełny, który zapewni naturalnie bezszwowe dopasowanie i komfort przez cały dzień. 

Biustonosze typu longgline plunge

Jeśli planujesz założyć sukienkę z głębokim dekoltem, to nie może być lepszej opcji niż ta. Biustonosze typu longline plunge są odpowiednie dla każdego rozmiaru biustu i posiadają doczepiane ramiączka oraz miseczki z poduszeczkami podtrzymującymi.

Przylepne paszteciki na piersi

Dla kobiet o miseczkach C i niższych; te pastylki podniosą Twój biust, a jednocześnie ochronią go przed momentami, w których może się zepsuć z powodu przeciągu lub chłodu.

Taśmy podnoszące piersi

Taśmy podnoszące to specjalnie wyprofilowane elementy, które zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić piękny kształt i pełne wsparcie dla Twojego biustu bez konieczności noszenia stanika. Jest to produkt jednorazowego użytku i najlepiej sprawdza się w przypadku miseczek o rozmiarach od A do D. Jednak kobiety z większymi rozmiarami miseczek mogą używać go dla dodatkowego wsparcia.