• Piątek, 12 sierpnia 2022

5 seksownych bikini na następne wakacje na plaży

Z tak wieloma długimi weekendami na horyzoncie, nie winimy Cię, jeśli możesz myśleć tylko o słonecznych porankach, piaszczystych palcach, kolorowych koktajlach i błękitnych morzach. Niech te wakacje będą dla Ciebie relaksem, zabawą i wyglądaniem jak najlepiej na plaży. Zobacz te seksowne kostiumy kąpielowe, które zapewnią Ci szykowną zabawę pod słońcem.

Efekt siatki

Jednoczęściowy kostium z siateczką jest dla tych, którzy uwielbiają zwracać na siebie uwagę. Połącz go z japonkami, tuniką, czarnymi okularami przeciwsłonecznymi i torebką, aby uzyskać idealny wygląd na plaży.

Graficzna edycja

Wybierz monokini z uderzającym graficznym nadrukiem, który nie tylko sprawi, że będziesz wyglądać niezwykle seksownie, ale również ukryje te problematyczne miejsca. Połącz je z kapeluszem i ulubionymi okularami przeciwsłonecznymi, aby uzyskać niezwykle szykowny wygląd.

Zmysłowe falbanki

Dla tych, które mają większy biust, wybierz kostium z falbankami z przodu. Zapewni on wystarczającą osłonę, a jednocześnie pozwoli Ci pokazać swoje krągłości podczas kolejnego wyjścia na plażę.

Polka Party

Ten kostium jest idealnym wyborem dla wszystkich pań w rozmiarze plus size. Góra z dekoltem w szpic i dół z wysoką talią pozwolą Ci zakryć te problematyczne miejsca i sprawią, że będziesz wyglądać jak najseksowniejsza rzecz na plaży.

Black Beauty

Twoja kolekcja strojów plażowych jest po prostu niekompletna bez czarnego numeru. Pokaż swoje zgrabne ciało w czarnym dwuczęściowym kostiumie z wyciętymi detalami. Dodaj kilka ciekawych akcesoriów, aby uzyskać zabójczy wygląd.