• Niedziela, 27 listopada 2022

Błyskawiczny przewodnik po stylu dla kobiet o okrągłych kształtach

Teraz, gdy przemysł modowy zdał sobie sprawę, że piękne kobiety występują we wszystkich kształtach i rozmiarach, jesteśmy nastawieni na to, aby kobiety o krągłych kształtach czuły się częścią pętli. "Prawdziwe kobiety" mają wspaniałe krągłości, które są niesamowicie seksowne i zasługują na to, aby je eksponować w najlepszy możliwy sposób. Sugerujemy, abyś nosiła to, na co masz ochotę, ale dla tych z Was, które są bardzo ostrożne, przygotowaliśmy listę wskazówek, które sprawią, że Twój zmysłowy wygląd zmieni się w kilka minut!

Jest to niezwykle proste i szybkie, aby wyglądać elegancko i spójnie, bez względu na Twój rozmiar.

Noś dobrze dopasowane ubrania

Tylko dlatego, że masz dużą klatkę piersiową, nie oznacza, że powinnaś unikać ubrań podkreślających sylwetkę. Nie chodzi nam o to, abyś zmniejszyła rozmiar i założyła coś bardzo obcisłego, ale o to, abyś założyła dobrze dopasowaną sukienkę, a na pewno zwrócisz na siebie uwagę.

Dodaj pasek

Kiedy masz dużo objętości na swoim ciele, łatwo jest stracić linię talii. Zdefiniowanie talii za pomocą cienkiego paska zrównoważy Twoje krągłości i da złudzenie bardziej klepsydrowatego ciała.

Wsuwaj topy

Zdziwiłabyś się, jak łatwo strój może wyglądać o wiele bardziej szykownie po prostu przez włożenie topu w spódnicę lub spodnie. To natychmiast dodaje mnóstwo klasy do całego stroju i wygląda tak, jakbyś włożyła w swój wygląd o wiele więcej myśli, niż w rzeczywistości.

Nie bój się wysokiej talii

Spódnica typu skater o linii A pomoże zrównoważyć ciężki top. Spódnica ta obejmuje Cię w najmniejszym stopniu i opada w pochlebne flausze, które ukryją problematyczne miejsca, takie jak brzuch, tyłek i uda.

Trzymaj się z dala od pasków na kostkach

Dobrą zasadą dla kobiet o krągłych kształtach jest trzymanie się z dala od pasków, które sięgają do kostek. Obcinają one gwałtownie nogi, sprawiając, że wydają się one krępej budowy. Zamiast tego, wybierz spiczaste czółenka, które wydłużą Twoje nogi, sprawiając, że będą wyglądały na wyższe, szczuplejsze i bardziej seksowne.