• Niedziela, 27 listopada 2022

Jak nosić golf jak stylista?

Przez lata, golfy były wyśmiewane i uważane za nudne i zwyczajne. Ale czasy się zmieniły i golfy są teraz nie tylko wygodne, ale i stylowe. Wiemy jednak, że niektóre z Was nadal uważają, że wyjście z domu w golfie jest zupełnie nie na miejscu, dlatego też wymyśliliśmy kilka szykownych sposobów, dzięki którym możesz go nosić i wyglądać jak prawdziwa fashionistka.

Dla klasycznego wyglądu

Pamiętasz słynny sweter z golfem Audrey Hepburn? Zachowaj klasyczny wygląd, łącząc czarny sweter z golfem z dopasowanymi spodniami i skórzanymi loafersami.

Ze spódnicą

Aby stworzyć szykowny i kobiecy zestaw, połącz sweter z golfem ze spódnicą midi. Możesz również wybrać spódnicę typu skater lub maxi. Do tego dobierz botki lub czółenka, aby dopełnić stylizację.

Formuła warstwowa

Zobacz, jak Kate Bosworth połączyła sweter z golfem z kombinezonem i w ten sposób stworzyła szykowny, swobodny look. Dodaj do tego wyraziste okulary i torebkę, tak jak Kate i jesteś gotowa na weekendową zabawę z przyjaciółmi.

Ze spodniami z wysoką talią

Aby uzyskać ten fantastyczny wygląd poza domem, wybierz podstawowy top bez rękawów z golfem i załóż go do spodni z wysokim stanem. To jest obowiązkowe.

Oversize Fun

Trzymaj zimowe chłody na dystans, nakładając na sweter z golfem oversize'owy płaszcz. Czy może być jeszcze bardziej przytulnie?

Idealnie ubrana

Narzuć sukienkę bez rękawów na czarny golf i wyglądaj stylowo bez wysiłku. W ten sposób zwrócisz na siebie uwagę na następnej oficjalnej imprezie.