• Piątek, 12 sierpnia 2022

5 fajnych sposobów na różowy kolor

Nie przepadasz za kolorem różowym? A może unikasz różowego, bo sprawia, że czujesz się jak dziewczęca dziewczynka? Albo nie wiesz, jak nosić różowy bez wyglądania jak wata cukrowa. Czytaj dalej... bo ten wpis jest właśnie dla Ciebie.

Tak, noszenie różu może być nieco trudne, ale to nie powinien być powód, aby całkowicie odrzucić ten kolor. A wraz z nadejściem sezonu zimowego, czy nie chciałabyś, aby w Twojej szafie znalazło się coś poza zwykłą czernią i szarością?

Tak więc, wymyśliliśmy kilka pomysłów, aby różowy pracował dla Ciebie bez bycia nazywanym lalką Barbie.

Androgyniczny efekt

Najlepszym sposobem na włączenie czynnika krawędzi jest noszenie dobrze dopasowanej odzieży męskiej. Różowa marynarka, kamizelka lub spodnie mogą zdziałać cuda. Nie tylko wyeliminuje to element cukrowy, ale również sprawi, że będziesz wyglądać niezwykle stylowo.

Szok dzięki kontrastowi

Jeśli chodzi o kontrastowanie różu, nie ograniczaj się do czerni, bieli i szarości. Stwórz szokujący efekt, mieszając i łącząc różowy z niebieskim, zielonym i fioletowym. Zaufaj nam, będziesz wyglądać absolutnie oszałamiająco!

Dodaj element zabawy

Odrobina różu zawsze jest ratunkiem dla nudnego stroju i świetnie nadaje się do urozmaicenia Twojego wyglądu. Połącz swój strój z różową torebką, szalikiem, kapeluszem lub paskiem. Jednakże, ogranicz się do jednego różowego elementu, aby nadać swojej stylizacji wyrazistości. Możesz eksperymentować z różnymi rodzajami różowych dodatków, aby stworzyć swój własny styl.

Podkreśl swoje stopy

Zestawiając swoje casualowe ubrania z różowymi butami lub trampkami, postaw na odrobinę szaleństwa. Jeżeli chcesz być odważna, spróbuj różowych butów. Całość uzupełnij pasującymi okularami przeciwsłonecznymi.