• Niedziela, 27 listopada 2022

Co nosić z beżowymi spodniami

Beżowy, kamienny, khaki, grzybowy, jasny wielbłądzi ... lista możliwych jasnych, neutralnych kolorów z lekko brązową bazą jest nieskończona, ale tak naprawdę nazwa koloru nie ma znaczenia. Liczy się to, co do nich założysz, a tu masz niezliczone możliwości wyboru.

Tak często beżowa para spodni jest noszona z białą koszulą.  Jasne, że to działa, ale to może stać się trochę nudne i bez wyobraźni.  Zamiast tego, przyjrzyjmy się kilku alternatywom dla tej klasycznej formuły i znajdźmy kilka nowych sposobów na noszenie beżowych spodni.  To, który z nich wybierzesz, zależy od wartości, kontrastu wartości i kontrastu kolorów, a także od proporcji Twojego ciała i oczywiście osobowości.

Beżowy/kamienny/grzybowy kolor spodni jest często NAJLEPSZYM kolorem do noszenia w wersji cropped (jeśli łączy się z odcieniem Twojej skóry), a nie coś ciemnego, co podkręci Twoje proporcje.  Jest to również o wiele lepszy kolor niż ciemna marynarka lub czarne spodnie, jeśli masz jasną karnację.

1. Noś się z kolorami poprawiającymi wygląd skóry

Jeśli wybierzesz kolor wzmacniający skórę (są to pomarańcze/czerwone/różowe, które sprawiają, że wyglądasz naprawdę zdrowo), będzie on dobrze współgrał z beżowymi spodniami i doda Twojej skórze wspaniałego blasku.  Upewnij się, że beż spodni jest w tym samym odcieniu, co podkreślający skórę top.  Żółty lub zielony beż na ciepłe dni i różowy na chłodne.

2. Noś beżowe spodnie z wielokolorowym wzorem na górze, aby uzyskać średni lub wysoki kontrast kolorów

Twoje beżowe spodnie są świetną folią dla wielokolorowej wzorzystej bluzki lub topu, jeśli masz średni lub wyższy kontrast kolorystyczny, beż od stóp do głów będzie wyglądał nijako, nudno i po prostu nudno.  Musisz dodać do swojego stroju dodatkowe kolory.  Unikaj całkowicie neutralnego wyglądu (biała koszula/beżowe spodnie nie są dla Ciebie dobrym rozwiązaniem), zamiast tego wybierz wielobarwny wzór w kolorach, które schlebiają Twojej cerze, sprawiają, że Twoje oczy błyszczą i nabierają intensywności, a Ty wyglądasz niesamowicie.  Następnie dobierz do tego kolorowe dodatki, aby podkreślić dodatkowe kolory.

3. Kolumna kolorów, która sprawi, że będziesz wyglądać na dłuższą i szczuplejszą

Jeśli chcesz wyglądać wyższy, lub szczuplejszy, a następnie rozważyć kolumnę kolorów z beżowym spodnie.  Podobny kolorowy top lub kurtka do spodni stworzy długą, nieprzerwaną kolumnę, a następnie dodaj trochę koloru za pomocą akcesoriów lub toppera (jeśli robisz wewnętrzną kolumnę koloru).

4. Noś top w swojej idealnej wartości

W zależności od Twojej idealnej wartości, będzie to miało wpływ na to, co nosisz na swoim topie.  Najlepszym wyborem jest wybór topu lub warstwy wierzchniej w Twoim ideale.

5. Jakie buty nosić do beżowych spodni?

W zależności od proporcji ciała możesz chcieć rozważyć buty i kolor butów, które wybierzesz.

Jeśli masz krótkie nogi, połącz buty ze spodniami - znajdź beżowy/kamienny/grzybowy, który łączy się z beżem, aby stworzyć bardziej płynną, nieprzerwaną linię przez dolną część ciała.

Jeśli masz na sobie kolumnę koloru, możesz założyć buty w tym samym kolorze, ale jest to mniej ważne, ponieważ już stworzyłaś wydłużoną linię z kolorem od głowy do kostek. 

Możesz zdecydować się na buty w innym kolorze lub takie, które mają jakiś wzór lub detal, jeśli chcesz.

Jeżeli masz długie nogi, dobrym rozwiązaniem jest również dobranie butów w innym kolorze, który nawiązuje do Twojej góry lub do zestawu dodatków.

Top i ogon z butami w kolorze włosów - tworzy to piękny efekt zakładki i jest również świetne w połączeniu z kolumną kolorów.