• Niedziela, 27 listopada 2022

Top 10 Best Car Waxes na rynku

Czy używasz najlepszych wosków do czarnych samochodów? Potrzebujesz porady dotyczącej najlepszych wosków do nowych samochodów? Nie wiesz, co kupić, aby chronić swój samochód i sprawić, że będzie wyglądał jak nowy? Przeczytaj recenzje najpopularniejszych wosków samochodowych dostępnych obecnie na rynku.

Zapoznaj się z Top 10 najlepszych wosków samochodowych na rynku i dowiedz się, który z nich został uznany za nr 1.

Jaki jest najlepszy dostępny wosk samochodowy? Oto odpowiedź!

10. Optimum (SW2008G) Wosk samochodowy - 1 galon

Jest to wosk w sprayu, który użytkownicy twierdzą, że jest bardzo łatwy do zastosowania, dając świetne wykończenie. Zapewnia taką samą ochronę jak wosk w paście, bez ciężkiej pracy.

Jeden z recenzentów nazywa go "woskiem dla leniwych", a inny zgodził się z tym i dodał, że wykończenie może trwać przez kilka miesięcy.

SKUP TERAZ

9. Wosk węglowy Zymol

To jest wosk węglowy, który jest do użytku na średnich i ciemnych kolorach samochodów.

Jest droższy niż niektóre woski samochodowe, a użytkownicy twierdzą, że istnieje specyficzny sposób nakładania i usuwania wosku zymol.

Z drugiej strony, jeśli popełnisz błąd i nałożysz ten wosk na czarne elementy wykończeniowe, nie będziesz musiał zmagać się z uporczywym białym osadem na ciemnym plastiku.

SKUP TERAZ

8. Chemical Guys WAC_111 Extreme Depth Liquid Carnauba Creme Wax + X-Seal

Jest to również jeden z najlepszych wosków do czarnych samochodów, ponieważ nie plami czarnych plastikowych elementów wykończeniowych.

Jest to gęsty płynny wosk carnauba, który według użytkowników pozostawia super gładką i błyszczącą głębię.

Łatwy do nałożenia i usunięcia, wystarcza na 6 - 9 miesięcy, w zależności od tego, jak często myjesz samochód i czy jest on przechowywany w garażu.

SHOP NOW

7. Mothers 05511-6-6PK California Gold Synthetic Paste Wax

Jest to pastowaty wosk polimerowy z mikrokapsułkami, który tworzy wiązanie chemiczne w celu ochrony powierzchni lakieru.

Jako pasta, dostajesz wielką wartość na pojemnik z wosku, który idzie długą drogę. Może być stosowany w bezpośrednim słońcu, a także nie pozostawia białych pozostałości na czarnych wykończeniach.

Jeden z recenzentów powiedział, że ludzie myśleli, że jego pojazd został ponownie pomalowany!

SKUP TERAZ

6. Meguiar's G18211 Ultimate Paste Wax

Ten wosk samochodowy spełnia wszystkie te same wysokie standardy, co poprzednie produkty, ale jest jednym z tańszych wosków. Jest to właściwie sealant, a nie wosk carnauba i ma przyjemny zapach.

Jeden z użytkowników twierdzi, że nakładanie i usuwanie wymaga więcej wysiłku niż w przypadku wosków Ultimate Gold Class, ale warto to zrobić dla oszałamiającego połysku.

Inny recenzent twierdzi natomiast, że nakłada się go i zdejmuje szybko i łatwo. Przypuszczam, że wiele zależy od faceta, który wykonuje tę pracę!

KUP TERAZ

5. Green Clean Automotive - Quick Wax Superior - najlepszy ekologiczny produkt do pielęgnacji samochodu

Ten wosk samochodowy w sprayu zawiera organiczne materiały na bazie biologicznej, które ulegają biodegradacji i są przyjazne dla środowiska. Ale czy zapewnia on tak samo głęboki połysk, trwałą ochronę i łatwość użycia?

Po wypróbowaniu tego wosku na starym samochodzie, który wyglądał jak nowy, inny użytkownik uznał go za jeden z najlepszych wosków do nowych samochodów.

KUP TERAZ

4. Quick Wax Car Detailing Spray - Ultimate Deep Shine & Maximum UV Protection

Zawierający carnaubę i wosk pszczeli, które odżywiają i chronią wszystkie wykończenia samochodowe, Quick Wax jest sprzedawany jako wosk samochodowy, który można bardzo szybko nałożyć.

Jest to również przyjazny dla środowiska wosk samochodowy w biodegradowalnej butelce z rozpylaczem, więc nadaje się dla każdego, kto dba o ochronę naszej planety.

Jest tańszy niż niektóre inne woski do czarnych i nowych samochodów i oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie będziesz zachwycony jego działaniem!

SKUP TERAZ

3. Griot's Garage 11097 Spray-On Wax

Ten wosk w sprayu nie jest przeznaczony do zastąpienia pełnego woskowania, ale do zapewnienia ochrony i połysku Twojego samochodu po każdym myciu. To świetny sposób na przedłużenie żywotności wosku bazowego i uszczelniacza lakieru.

Łatwy do zastosowania po umyciu i spłukaniu samochodu, wosk ten można rozpylić i wytrzeć podczas suszenia pojazdu ręcznikiem.

KUP TERAZ

2. S100 13700W Carnauba Paste Wax

Technicznie jest to wosk do motocykli, ale wielu dealerów samochodowych poleca go jako jeden z najlepszych wosków do nowych samochodów.

Jedyną prawdziwą krytyką było to, że pojemnik pękł jednemu użytkownikowi, po zaledwie 4 użyciach. Dobry wosk za przyzwoitą cenę!

SKUP TERAZ

1. P21S 12700W Carnauba Wax

Został uznany za jeden z najlepszych wosków samochodowych do czarnych samochodów, białych samochodów i wszystkich samochodów, z 91% użytkowników przyznających mu 5 gwiazdek! Nie plami, nie przyciąga ładunków elektrostatycznych, ani kurzu i nie zawiera substancji ściernych.

Inżynier, który wypróbował wiele wosków, nakładając jeden na maskę, a drugi na bagażnik, aby sprawdzić, który z nich będzie najdłużej działał, nazywa ten wosk produktem najwyższej jakości!

KUP TERAZ

Większość recenzentów chwaliła swój ulubiony wosk samochodowy i ogólnie rzecz biorąc, nie ma zbyt dużej różnicy między 10 najlepszymi woskami samochodowymi.

Warto wiedzieć, że te dwa ekologiczne produkty są wysoko oceniane i że można uzyskać doskonałe rezultaty stosując każdy z 10 najlepszych wosków samochodowych!