• Niedziela, 27 listopada 2022

5 modowych mitów, z którymi każda dziewczyna o krągłych kształtach powinna się pożegnać

Jeśli jesteś krągłą dziewczyną w tym chudym świecie, wiedz, że jesteś szczęściarą. Zostałaś obdarzona atutami, o których marzy większość dziewczyn. Wszystkie należymy do pokolenia niewierzących, gdzie cokolwiek mówi regulamin, nie ma znaczenia dla naszych "prawdziwych" jaźni. Istnieje kilka głupich mitów, w które każda dziewczyna o krągłych kształtach musiała uwierzyć. Ale dziś obalamy 5 popularnych mitów, które należy natychmiast zignorować.

Mit 1: Poziome paski sprawią, że będziesz wyglądać na większą.

Prawda: Poziome paski stylizowane w odpowiedni sposób nie tylko podkreślą Twoje krągłości, ale także sprawią, że będziesz wyglądać niezwykle szykownie. Wystarczy, że przełamiesz wzór marynarką lub spódnicą z nadrukiem i już jesteś gotowa do rocka.

Mit 2: Dzianiny nie są dla Ciebie.

Prawda: Spróbuj grubszych tkanin lub metalików, które nadają sylwetce lekkości. Bez względu na to, jak bardzo namawiano Cię, abyś wybrała coś, co jest o dwa rozmiary większe, nigdy, przenigdy tego nie rób. Noszenie niektórych zbyt dużych ubrań sprawi, że będziesz wyglądać bardziej grubo. Kiedy nosisz dzianiny, mądrą rzeczą do zrobienia jest nakładanie warstw. 

Mit 3: Trzymaj się czerni lub ciemniejszych odcieni.

Prawda: W tym kolorowym świecie, dlaczego ograniczać się tylko do ciemnych odcieni? Oczywiście, czerń jest Twoją ulubioną, ale to nie znaczy, że nie możesz wprowadzić do swojej garderoby kilku jasnych kolorów. Następnym razem, gdy będziesz miała imprezę, porzuć czarną sukienkę i spróbuj czerwonej lub gorącej różowej. 

Mit 4: Nie powinnaś nosić sukienek w pepitkę i sukienek w stylu skater.

Prawda: Jesteśmy pewni, że powiedziano Ci, aby unikać wszystkiego, co zbiera się wokół talii lub cokolwiek, co jest powyżej kolana, coz będzie po prostu dodać objętości. Błąd. W rzeczywistości, ołówkowa spódnica z peplum w talii stworzy kształt klepsydry. Podobnie, sukienka typu skater podkreśli Twoją linię ciała.

Mit 5: Spódnice i spodnie z nadrukami to wielkie NIE!

Prawda: Musisz tylko mądrze je stylizować. Noś spodnie i spódnice z nadrukami z jednolitym topem lub marynarką i wysokimi obcasami, które dodadzą Ci uroku, a nie kilogramów.