• Niedziela, 27 listopada 2022

Top 10 Najlepsze i najwygodniejsze buty do chodzenia dla mężczyzn

Buty do chodzenia dla mężczyzn powinny być wygodne i chronić stopy przed otarciami i otarciami, które mogą być szkodliwe dla stóp w krótkim i długim okresie czasu. Równie ważna jest stabilność butów, które muszą utrzymywać stopy w zdrowej pozycji i kontrolować wszelkie tendencje do przetaczania się do wewnątrz lub na zewnątrz, co może prowadzić do skręcenia kostki. I oczywiście każdy z nas ma swój styl i woli nosić buty do chodzenia, które odpowiadają naszym preferencjom modowym! Jednak buty, które wyglądają dobrze i są wygodne w sklepie, nie zawsze pozostają wygodnymi butami do chodzenia dla mężczyzn noszących je przez kilka godzin każdego dnia.

W związku z tym, wybraliśmy 10 najlepszych/najbardziej wygodnych butów do chodzenia dla mężczyzn z myślą o komforcie. W ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się wiele innowacji w zakresie komfortu obuwia, a ta lista pomoże Ci znaleźć buty do chodzenia, które są najlepszym kształtem dla Twoich stóp. Na przykład, niektóre buty mają szerszą część palcową, aby pomieścić bunions, podczas gdy inne mają głębszy but dający więcej wsparcia dla wysokich łuków. W związku z tym, że nie ma co się łudzić, że nie ma co liczyć na to, że w przyszłości będzie to możliwe.

W związku z tym, że nie ma co ukrywać, że jest to niesłychanie ważne, ażeby mieć pewność, że nie będzie się miało problemów z chodzeniem.

10. Asics Men's GEL-Tech Walker Neo 4 Walking Shoe

To buty do chodzenia dla mężczyzn mają lekką tkaninę i syntetyczne cholewki z panelami z siatki. To pozwala ciepło i pot przechodzić przez cholewki, utrzymując stopy chłodniejsze i bardziej suche. Podeszwy są wykonane z trwałej naturalnej gumy, a wyjmowana wkładka może być zastąpiona własną podpórką.

Żelowa amortyzacja absorbuje wstrząsy, a odblaskowe detale są przydatnym elementem bezpieczeństwa podczas chodzenia po zmroku. Zalecane przez podiatrów w przypadku nadpronacji, ale może być również konieczne użycie specjalnych wkładek dostosowanych do Twoich stóp. Są to jedne z najwygodniejszych butów do chodzenia dla mężczyzn i mają boczne "miejsce na bunion" dla dodatkowego komfortu i dopasowania.

KUP TERAZ

9. Skechers Performance Men's Go Walk 3 Reaction Walking Shoe

Są to niezwykle lekkie buty do chodzenia dla mężczyzn i mają cholewkę z tkaniny i siateczki, dzięki czemu stopy są chłodniejsze w gorących temperaturach. Podeszwa jest gumowa, a dwuczęściowa podeszwa środkowa i wkładka Goga o wysokim współczynniku odbicia dodają energii każdemu krokowi. W tych butach do chodzenia znajduje się wkładka z tkaniny.

Testowaliśmy te buty na wybrzeżu i donosimy, że przypominają one bardzo lekkie buty do biegania, ale z większą amortyzacją. To sprawia, że Skechers Performance to jedne z najlepszych butów do chodzenia dla mężczyzn szukających najbardziej komfortowej konstrukcji. W tym obuwiu możesz również chodzić po piasku, bez dostawania się piasku do środka.

SHOP NOW

8.Adidas NEO Men's Cloudfoam VS City Shoes

Te buty do biegania/spacerowania dla mężczyzn są popularne ze względu na ich komfort, który użytkownicy oceniają jako prawie tak wygodny, jak drogie buty do biegania dla mężczyzn. W tej chwili nie ma co się zastanawiać nad tym, azaliż jest to możliwe.

Gumowe podeszwy zapewniają doskonałą przyczepność na różnych nawierzchniach, a wyściółka Cloudfoam zapewnia lekką amortyzację i dodatkowy komfort. Nasz tester biega codziennie i potrzebował ekonomicznego buta do biegania/spacerowania dla mężczyzn, którego mógłby używać co drugi dzień. Jego zdaniem zapewniają one świetną wydajność i doskonały stosunek jakości do ceny, jako jedne z najwygodniejszych butów do chodzenia dla mężczyzn, którzy również "biegają".

SKLEP TERAZ

7. New Balance Men's MW577 Leather Hook-and-Loop Walking Shoe

Te skórzane buty do chodzenia dla mężczyzn bardzo dobrze wypełniają lukę między białymi lub jaskrawo kolorowymi "trenerami" a bardziej eleganckimi skórzanymi butami. Są to również bardzo łatwe do założenia i zdjęcia buty do chodzenia, z paskami z haczykami i pętelkami, dla każdego, kto nie lubi sznurowadeł. Skórzane cholewki są perforowane, co zapewnia dobrą wentylację.

Użytkownicy twierdzą, że buty te bardzo dobrze się noszą, wytrzymując dłużej niż trampki. Podeszwa z tworzywa sztucznego jest lekka, płaska i antypoślizgowa, co jest pomocne dla osób starszych mających problemy z utrzymaniem równowagi. Paski zapewniają dobre podparcie stopy i stabilność i są to jedne z najlepszych butów do chodzenia dla mężczyzn z szerokimi stopami.

SKUP TERAZ

6. Rockport Men's World Tour Classic Walking Shoe (8 kolorów)

Te skórzane buty do chodzenia o klasycznym wyglądzie dla mężczyzn mają sznurowadła, które umożliwiają regulację szerokości i dobre dopasowanie. Wyściełany język i kołnierz zapewniają dodatkowy komfort, a syntetyczna podeszwa daje mocną trakcję na różnych powierzchniach. Użytkownicy twierdzą, że są to zdecydowanie jedne z najlepszych butów do chodzenia dla mężczyzn z dużymi pęcherzami!

Górna cholewka jest średniej wysokości i użytkownicy twierdzą, że bardzo łatwo zmyć z niej błoto i brud, jeśli chodzisz po wiejskich ścieżkach lub deszczowych ulicach miasta. Jeśli potrzebujesz większego wsparcia łuku, możesz łatwo wyjąć wkładkę i zastąpić ją swoim własnym wsparciem ortopedycznym.

SKLEP TERAZ

5. Męskie buty do chodzenia Brooks Addiction Walker

Są to buty do chodzenia z pełnoziarnistej skóry dla mężczyzn, które zostały zaprojektowane tak, aby wyglądały jak buty sportowe. But ma dopasowanie i odczucie buta do biegania z podeszwą środkową MoGo zapewniającą doskonałą amortyzację i redukcję wstrząsów. Syntetyczna podeszwa jest antypoślizgowa, co jest przydatną cechą zapobiegającą poślizgom w deszczową pogodę lub na mokrych powierzchniach.

Buty te zapewniają mocne wsparcie i doskonałą amortyzację zarówno w tylnej, jak i przedniej części stopy dzięki systemowi Hydroflow. Testerzy zgodnie twierdzą, że są to jedne z najwygodniejszych butów do chodzenia dla mężczyzn. Jest to popularny but dla mężczyzn, którzy pracują na zewnątrz przy każdej pogodzie.

SHOP NOW

4. Skechers Performance Men's Go Walk 3 Slip-On Walking Shoe

Te wsuwane buty do chodzenia dla mężczyzn są bardziej eleganckie niż sznurowane lub zapinane na pasek buty sportowe. Cholewka z siateczki zapewnia dobrą wentylację, a buty mają wygodną amortyzację z pianki memory-foam na pięcie i podeszwie. Użytkownicy twierdzą, że mają dobre wsparcie łuku i są wygodne do noszenia ze skarpetkami lub bez nich.

Te buty do chodzenia są łatwe do zakładania i zdejmowania dla osób z artretyzmem. A technologia GoImpulse i GoPillars zapewnia doskonałą elastyczność. Buty mają lekką cholewkę z tkaniny i trwałą, gumową podeszwę z lekkim, 1,5-calowym obcasem. Są to jedne z najwygodniejszych butów do chodzenia dla mężczyzn, którzy lubią swobodne i stylowe obuwie.

SHOP NOW

3. Buty do chodzenia New Balance MW877 Men's Walking Shoe

Oto kolejny but do chodzenia dla mężczyzn z syntetyczną cholewką w sportowym stylu i siateczkową cholewką zapewniającą wentylację. Wyściełany język i kołnierz oraz amortyzująca podeszwa środkowa Abzorb sprawiają, że te buty są bardzo wygodne, a do tego mają rekomendację naszego listonosza! Mówi on, że są to najwygodniejsze buty do chodzenia, jakie udało mu się znaleźć do codziennego chodzenia po trasie, na której dostarczane są listy.

Inni użytkownicy twierdzą, że są one szersze niż inne buty do chodzenia o tym samym rozmiarze dla mężczyzn i nie zwężają się jak większość męskich butów. Są to więc najwygodniejsze buty do chodzenia dla mężczyzn, którzy lubią buty szerokie aż po palce!

SKLEP TERAZ

2. Rockport Men's Eureka Walking Shoe

Są to świetne buty do chodzenia na każdą pogodę dla mężczyzn wykonane ze skóry z gumową podeszwą, która zapewnia długotrwałą, mocną przyczepność na wszystkich rodzajach powierzchni. Jest to klasyczny styl o swobodnym wyglądzie, ale zapewnia dobrą stabilność pięty. Wyjmowana wkładka z pianki lateksowej zapewnia całodzienny komfort i można ją wyjąć do prania i suszenia dla lepszej higieny stóp.

But posiada również sznurowaną cholewkę, która umożliwia regulację w przypadku noszenia skarpet o różnej grubości, w zależności od pory roku. Jest to męski but do chodzenia, który naprawdę dobrze amortyzuje stopę, aby zmniejszyć zmęczenie stóp.

SHOP NOW

1. Męskie buty do chodzenia Aetrex RX Runners

Na nr 1 na naszej liście Top 10 Najlepszych męskich butów do chodzenia, Aetrex Runner's Walking Shoe jest pełen pomysłów projektowych, aby uczynić je najlepszymi męskimi butami do chodzenia w 2016 roku. But jest głębszy niż wiele innych męskich butów do chodzenia, z wyjmowaną wkładką, dzięki czemu są to najlepsze męskie buty do chodzenia dla wysokiego instepu.

Jest tam wspierająca płytka stabilizująca podeszwę środkową i poliuretanowy kładka. Podeszwa środkowa kontroluje stopę, zapobiegając jej staczaniu się do wewnątrz. Ból pięty i kolan jest znacznie zminimalizowany dzięki 10 mm żelowej wkładce Fat-Pad w pięcie. Opatentowana wyjmowana wkładka Mozaic Performance pozwala nawet na usunięcie żelowych zatyczek w punktach nacisku!
KUP TERAZ