• Niedziela, 27 listopada 2022

5 Eleganckie cieniowane fryzury Bob dla kobiet

W ciągu ostatnich kilku latbob stał się bardzo wszechstronny, nie jest już tylko fryzurą typu Pageboy czy inną prostą, ale szykowną wersją stylu, który był tak popularny w minionych latach. Chociaż klasyczne fryzury na boba są nadal aktualne i same w sobie są nadal uważane za modne, istnieje wiele bardziej nowoczesnych wersji.

Ombre Bob - fryzura z ciemnego i blond włosa

Kevin Winter/Getty Images North America

Warstwowy bob Diany Agron jest ostrzyżony na żyletkę i upięty z boku, co nadaje fryzurze ruchu i definicji. To dobry wybór dla cienkich włosów, ponieważ dodaje im objętości. W rezultacie powstała fryzura "messy cut", która jest obecnie tak modna, jak i w tym roku.

Proste cięcie na czerwonego boba z warstwami

Źródło: PacificCoastNews.com

Bob Selity Ebanks może być klasycznym, tępym bobem z minionych lat, ale jej wybór rubinowej czerwieni oznacza, że nie jest to bob "twojej matki"!

Fryzura na boba z warstwami

Jason Merritt/Getty Images North America

Ten średniej długości warstwowy bob z zmierzwionymi lokami jest zabawny i ładny. Fryzura jest łatwa do wykonania dzięki lokówce o średniej pojemności. Końce włosów kręć w losowych kierunkach, zaczynając od tyłu - gdy dojdziesz do ucha, zacznij kierować loki w stronę twarzy. Podkręć sekcje w kierunku twarzy i w dół po obu stronach przedziałka, a następnie, pracując szybko, spryskaj włosy lakierem wykańczającym.

Warstwowy krótki bob dla kobiet po 60-tce

Neilson Barnard/Getty Images North America

Miękko zaczesany na bok bob to klasyka w każdym wieku, ale szczególnie dobrze wygląda na osobach, które mają tyle lat i mądrości, by nosić go z takim wdziękiem jak Helen Mirran.

Odwrócony bob dla krótkich włosów

Michael Loccisano/Getty Images North America

Odwrócony bob Mary J. Blige jest bardziej subtelny niż te fryzury, w których ułożenie włosów z tyłu jest bardziej miękkie niż te, w których ułożenie włosów z tyłu jest bardzo ostre, a linie bardzo wyraźne.

Fryzury Bob są dostępne we wszystkich kształtach i długościach, a możliwości ich stylizacji są niemal nieskończone. Widzieliśmy wszystko, od klasycznego prostego i/lub tępego boba do bardzo ciasnych spiralnych loków i głębokich fal marcel.

Aby nadać fryzurze charakteru lub po prostu nadać jej własny charakter, w nowym sezonie modne będą ozdoby do włosów w postaci grzebieni, spinek, spinek typu barrettes i opasek, a także wstążki i kwiaty.

Mamy nadzieję, że spodobały Ci się nasze propozycje warstwowego boba i że znalazłaś coś dla siebie.